Levha Hattı Otomasyonu

Levha Hattı Otomasyonu
Sand Industry,
 
Levha Hat yönetimleri ile ilgili geçmiş tecrübesine dayanarak, kusursuz üretim sağlayacak, kullanıcı dostu levha hatları otomasyon sistemleri geliştirmiştir.
 
Sıcaklık kontrolü için verimli güç yönetimi gibi geliştirdiği teknikler, enerji verimliliğini belirgin bir şekilde göstermektedir.
 
Ekstrüzyon kontrolündeki uzun yıllara dayanan tecrübesine dayanarak Sand Industry,, ekstrüzyon işleminin iki aşaması için özel ısı kompanzasyonları kontrolleri geliştirmiştir.
 
Standart ekstrüzyon işlevlerine ek olarak, komple levha hatlarının tek panel üzerinden kontrol edilmesine olanak sağlamaktadır.
 
Sand Industry Extruder Levha Hattı Otomasyon Sistemleri istenildiği taktirde, Sürücü, Motor, PLC,Dokunmatik Ekran,Otomasyon Yazılımı, Eriyik Basınç Sensörleri ve Sıcaklık Sensörleri, Elektrik Panosu, ve Saha Kablo Hatları ile birlikte paket olarak verilebildiği gibi, Yedek Parça olarak Eriyik Basınç Sensörleri ve Sıcaklık Sensörleri, Motor,Sürücü ve diğer parçalar ayrı olarak ta satılabilmektedir.
 
Aktif ve tarihsel alarm yönetimi
Kullanıcı yönetimi
Reçete yönetimi (konfigürasyon ve üretim)
Çok dilli yönetim
Önleyici bakım yönetimi
İsteğe bağlı sıcaklık ve analog trendler için grafikler
Operatör erişim kaydı
Sıcaklık kontrolü aktivasyonu için haftalık saat
Uzaktan erişim
Modbus TCP üzerinden HMI / Scada’ya bağlantı.
Levha Hatlarınızın modernizasyonu, revizyonları ve enerji verimliliği gibi konularda detay bilgiler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 
 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı