Hakkımızda

Hakkımızda

Sand Industry,

Extruder Otomasyonu, Yedek Parça ve Ekstrüzyon Hatları ile ilgili makine ve ekipman ihtiyaçlarınızda taleplerinizi karşılamak amacı ile 2016 yılında kurulmuştur.  

Firmamız; Extruder Makine Tecrübelerimizi, Hammadde Bilgilerimizi, Teknik Bilgilerimize ve Müşteri İlişkilerimize olan Güvenimiz ile birleştirerek; Sektöre yeni bir soluk kazandırmak ve geleneksel tedarikçi firmaların haricine, müşterilerine “Çözüm Ortağı” olmayı amaç edinmiştir.

Sand Industry, Müşterilerinin Eriyik Basınç Sensörleri konusundaki ihtiyaçlarına “Kaliteli,Ekonomik,Zamanında” hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Bu amaç ile MPS Markasını Oluşturup; Müşteri İhtiyaçlarına göre ürün üretmeye ve bu ürünlerin Türkiye’de Satışına başlamıştır.

Bilgi ve birikimlerimiz ile ürettiğimiz ürünler; Hassas Ölçüm, Parazit Önleyici Yapısı ve Uzun Ömürlü olması ile müşterilerimizin beğenisini ve onayını kazanmıştır. Ayrıca Satış Stratejimizde; sadece standart ürün yerine ürün önermeği değil, “kullanım koşullarına göre ürün seçimini” uygulayarak, Tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşmak “Çözüm Ortağı” ilkemizle bağdaşmıştır.

Aldığımız Müşteri Memnuniyetleri ve Talepleri üzerine; Satış ağımızı genişletip, Çevre Ülkelere de ürün tedariği ve teknik destek sunmaya başladık.

Sand Industry; özel ürünlerde, (ürün kodu, açıklaması, teknik özellikleri gizlenmiş ürünlerde) de sağladığı çözümlerle, müşterilerinin işini kolaylaştırıp, memnuniyetini kazanarak vazgeçilmezi olmuştur. 

 

Satış ve ürün desteğini yaptığımız markaların dışında, Müşterilerimizin Extrudere yönelik ihtiyaçlarında Otomasyon, Ürün Tedariği ve Çözüm Partnerliği de yapmaktayız.

Türkiye ve Çevre Ülkelerde, Extruder ile bağı bulunan Firmalara “Kaliteli ve Süreklilik Sağlayan ” bir hizmet ile farklılığımızı gösterip, başarı basamaklarını müşterilerimiz ile el ele tırmanmak gayesindeyiz.

Tüm firmaların tedarikçilerinden beklediği, Uygun Fiyata Kaliteli Çözüm, Gününde Teslimat ve Teknik Destek  gibi konularda siz iş ortaklarımıza gerekli özeni ve özveriyi göstereceğimizi garanti ediyoruz.

 

İlginiz için teşekkür eder, İyi Çalışmalar Dileriz..

Sand Industry Ailesi..

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı